Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
17.01.2017
 • Українська
 • English
 • Français
 • Офіційний сайт УДПУ

  Гранти

  Дата зміни інформації: 17.02.2015

  EMINENCE

  Проект «EMINENCE» фінансується Європейською Комісією в рамках програми «Erasmus Mundus». Програма «Erasmus Mundus» має на меті підвищити якість вищої освіти і сприяти веденню діалогу і взаєморозумінню між людьми і культурами засобами мобільності й академічної співпраці.

  15453

  Проект «EMINENCE» діє в рамках так званої Дії 2 (Action2): Співпраця з вищими навчальними закладами третіх країн і надання стипендій на мобільність, яка забезпечує підтримку:

  • Вищим навчальним закладам, які мають намір співпрацювати з університетами з Європи і Третіх країн, на які спрямований проект;
  • Індивідуальним студентам, дослідникам і університетськимnспівробітникам, які виявляють бажання навчати, викладати і проводити дослідження протягом певного періоду в одному з партнерських університетів.

  EMINENCE

   

  Fulbright Graduate Student Program

  Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.

  fulbright

  Післядипломна освіта в США (graduate studies) є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею. Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master’s program); навчання за суміжною спеціальністю; річне/півторарічне навчання без отримання диплому з метою поглиблення знань з певної наукової дисципліни (non-degree study program); підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).

   

  Fulbright Graduate Student Program

  The ICon Programme

  Intercontinental Academic Exchange Programme is an international mobility initiative between higher education institutions belonging to the Santander Group European Universities’ Association (SGroup) and their partner institutions from overseas.

  The ICon Programme aims at the exchange of knowledge and experience between regions by promoting mobility for a different duration and type:

  logo_sgroupUndergraduate
  Graduate
  Doctoral candidates
  Post docs
  Academic staff
  Administrative staff

  The ICon Programme is designed to:

  • facilitate mobility between the participating regions and institutions,
  • enhance academic and research collaboration
  • develop intercultural competences of living and studying in the foreign environment.

  ICon Eastern Partnership

  СТИПЕНДІЇ ІМЕНІ ЛЕЙНА КІРКЛАНДА: НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ ДЛЯ МОЛОДИХ ЛІДЕРІВ

  Польсько-Американський Фонд Свободи і Фонд Освіта для Демократії оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії на отримання Стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2015/2016 навчальному році.

  logo-demo-yellow

  Програма адресована молодим лідерам – експертам політики, працівникам органів державної влади, підприємцям, менеджерам неурядових організацій, діячам культури, викладачам вузів, журналістам – що здобули вищу освіту, які зацікавлені у розвитку демократії, економіки і громадянського суспільства у своїх країнах та в регіоні.

  Додаткова інформація.

   

  ПРОГРАМА ОБМІНУ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ (UGRAD) 2015-2016

  Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) – це програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки.

  Global UGRAD

  Ця міжнародна освітня та культурна програма обміну підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки. Програма для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) спільно здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, Посольством США в Україні та організацією World Learning.

  Додаткова інформація.