Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
24.11.2017
 • Українська
 • English
 • Офіційний сайт УДПУ

  Міжнародна діяльність

  Дата зміни інформації: 20.10.2016

  Факультет іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини здійснює входження в міжнародну систему освіти і науки на засадах Болонського процесу та в контексті світових інтеграційних процесів.

  Маючи роботу по встановленню міжнародних зв’язків за обов’язковий компонент своєї діяльності і працюючи на терені того державного стандарту щодо встановлення міжнародних контактів з освітніми установами закордону, який уже склався в Україні, факультет організовує свою роботу за такими вже традиційними напрямами:

  • підвищення кваліфікаційного рівня науково-педагогічних працівників у зарубіжних освітніх закладах;
  • спільна із зарубіжними партнерами підготовка фахівців;
  • міжнародні наукові конференції, симпозіуми та робочі зустрічі;
  • членство в міжнародних адміністративних структурах, асоціаціях, товариствах;
  • участь викладачів та студентів у міжнародних програмах, проектах та фондах;
  • співробітництво з міжнародними організаціями та інституціями України і закордону.

  Міжнародну діяльність факультет іноземних мов здійснює в рамках нині діючих угод про співпрацю з освітніми закладами закордону, які передбачають спільну участь у міжнародних освітніх та наукових проектах, організацію конференцій, академічні та наукові обміни студентів та викладачів, реалізацію програм подвійного диплома тощо.

  Викладачі та студенти щорічно беруть участь у міжнародних конференціях та форумах за кордоном.

  conference

  Представники факультету є членами фахових міжнародних адміністративних структур, асоціацій, товариств (Велика Британія, Німеччина, Франція, США та ін.).

  8

  Вирішуючи питання мобільності та транснаціональності освіти в умовах глобалізованого освітнього простору, викладачі та студенти проходять фахові та наукові стажування в закладах освіти закордону (Австралія, Велика Британія, Канада, Німеччина, Нідерланди, Польща, Швеція, США, Франція та ін.).

  11

  Представники факультету неодноразово здобували перемоги в конкурсах та програмах, які реалізуються за ініціативи таких всесвітньовідомих фондів та інституцій, як Fulbright, IREX, Erasmus Mundus, CEI тощо.

  141

  конференція закордоном СТАЖУВАННЯ У ПОРТО 2

  До навчального процесу та мовної підготовки залучаються представники закордону (Великої Британії, Франції, Німеччини, США тощо).

  3-1024x680

  експерт-методист