ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

«ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА В УКРАЇНІ» В УМАНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

Переглядів 71
«Галілео» від кампанії Deus ex Machina у м. Києві і буде радувати киян та гостей міста різноманітними мистецькими заходами аж до 29 квітня 2017 року.
Не могли залишатися осторонь такої визначної події і студенти факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, які вивчають французьку мову як другу іноземну і 30 березня 2017 року підготували для студентів, викладачів та всіх бажаючих своє дійство.
Цього разу до уваги присутніх була запропонована презентація « Історія Франції у творах мистецтва», майстерно підготовлена студенткою 34 групи Шкуренко Анастасією. Серед присутніх були запрошені студенти факультету мистецтв спеціальності «Образотворче мистецтво та хореографія», які мали змогу ознайомитися з полотнами визначних французьких митців та насолодитись запальним танцем басків з балету «Полум’я Парижа», побувати на виставі всесвітньо відомого кабаре «Мулен Руж», помилуватись дивовижними пейзажами Франції.
Весна, а саме французька весна, надихнула студентів розповісти, що ж для них значить французька мова та чому обрали саме її для вивчення як другої іноземної мови.

Бевз Михайло:
Французька мова – справді чарівна мова. Пари французької мови не проходять повз, кожна з них залишає по собі дуже багато приємних вражень і спогадів. Також жителі Франції дуже колоритні, і їхня культура дуже зацікавила мене. Сподіваюся дізнатися більше про неї на парах з нашим чудовим викладачем!

Гончарова Марина:
Франція… Почувши це слово кожен уявляє знамениту Ейфелеву вежу, витончених француженок та їх галантних кавалерів, дивну їжу, Париж та «Марсельєзу» . Але для мене Франція – це насамперед мова : мелодійна і водночас загадкова, мужня і лагідна, проста та вишукана, мова, що здатна виразити найпотаємніші почуття і найнесподіваніші думки. Французька- це мова Шарля Азнавура , Мішеля Нострадамуса, Ромена Роллана, Огюста Родена, Жерара Депардьє, Люка Бессона. .. А хіба може хтось залишитись байдужим, почувши спів Едіт Піаф , Патрісії Каас чи Мірей Матьє, які є еталоном унікального французького шарму?!
Саме тому, ставши студенткою факультету іноземних мов, я вирішила вивчати французьку мову.
Я маю на меті не лише вивчити досконало французьку мову, але й більше дізнатись про багату культуру Франції, традиції та звичаї , стиль життя та побут. Надіюсь, що «Французька весна» дасть змогу мені ще раз поринути у прекрасний світ Франції і сповна насолодитися усім, що пов’язане із таким простим, але сповненим глибокого змісту словом France.

Гурак Юлія:
Французька мова поєднала в собі такі якості, як краса, витонченість, мелодійність, естетичність.
Це мова закоханих і великих поетів.
Вона має неповторний шарм, який поєднує в собі стиль, чарівність і культуру.

Гурман Микола:

За невеликий період навчання я ознайомився із французькою мовою і зрозумів, що ця мова не така легка як здавалося і все таки доволі милозвучна. Для мене були здивуванням особливості культури, стосунків між батьками і дітьми, жінкою та чоловіком, французами та іноземцями, воно відрізняється від стереотипів.

Загризла Олена:

Мені дуже подобається французька мова. Ще змалечку в мене була мрія вивчити її і зараз ця мрія почала втілюватися в життя. Вивчати нову, нерідну і зовсім незнайому мову завжди не просто, але я докладаю чималих зусиль для досягнення цілі, яку перед собою поставила. Франція і її культура стали невід’ємною частиною навчання, адже ми не просто вивчаємо мову, але й розвиваємось в плані культури на прикладі різних заходів, присвячених Франції і її мові, французької весни (яка справила на мене враження і допомогла дізнатися чимало нового). Сподіваюсь, що вивчу мову і зможу навчати інших.
Мельничук Наталія:

Французька мова – це душа і серце народу. Милозвучна пісня, яка є символом віри в кохання. Вона надихає нас творити щось прекрасне, бути добрим та радіти життю. Непотворна та мелодійна французька мова ввібрала в себе всі прекрасні барви життя. Коли ти чуєш її звучання вона охоплює тебе теплом, чимось таємним та дуже привабливим. Французька пісня – це насолода яка ллється з вуст і ти просто поринаєш в неї. Вона захоплює подих, завдяки чому ти поринаєш в таємничий світ в якому ти забуваєш про все, і хочеш щоб ця мить тривала вічно. Будучи студентами факультету іноземних мов і вибравши французьку як другу іноземну мову ми повинні запам’ятати, що відтепер ми є носіями цієї мови, вона має стати для нас рідною і ми маємо володіти нею на високому рівні, щоб пишалися нами викладачі та батьки. Чудовим пізнанням з Францією є – Французька весна яка ознайомить нас з її різноманітною культурою, багатими звичаями та надихне нас вивчати все більше і більше.

Платонова Наталія:
«У кожної людини є дві Батьківщини – його власна та Франція» – стверджував Анрі де Берньє. Для багатьох іноземців вся Франція зводиться до сувенірної крамнички на Монматрі, Ейфелевої вежі, пари поштівок із зображеннями Парижа, сувенірного горнятка з Тріумфальною аркою, пляшками вишуканого вина, багатого вибору вишуканих сирів та парфумами «Шанель №5» . А я люблю її за атмосферу: за звуки і запахи, за неповторну культуру і філософію життя, за незвичайну мелодію, яка звучить у її мові, за милі скатертини в кафе і в ресторанах, за вузькі вулички, за те, що всі дружелюбно кажуть тобі : “Bonjour!”, куди б ти не прийшов, та за найсмачнішу в світі випічку… за те, що мені буває так добре лише від однієї думки про неї .

Олександр Реєнт:
Французька мова – це мова, що ллється музикою в наших серцях. Це джерело натхнення митця, кожної людини, яка вбачає в ній не просто набір слів, а й усвідомлює її істинне – естетичне призначення. Для мене, як для студента факультету іноземних мов, другою мовою вивчення якого є французька, досить важливо перейняти все, що пов’язано з нею. І саме «Французька весна» є тією опорною точкою, що дає шанс усвідомити, перейняти звички жителів-носіїв мови, ознайомитись із культурною спадщиною Франції, а також можливість просто насолодитися красою звучання цієї мелодично прекрасної Мови…

Роман Шмалюк:
Всі ми встановлюємо для себе якісь цілі і вивчення французької мови є однією з вищих цілей в моєму житті. Вивчення мови – це складне завдання, проте, якщо бути наполегливим і наполегливо домагатися своєї мети, результат може нас дуже обрадувати. Вивчаючи французьку мову потрібно також звертати увагу на культуру Франції, відвідувати різні культурні заходи присвячені Франції (наприклад «Французька весна»), щоб ще більше дізнаватися нового про мову, яку ми прагнемо освоїти. Мені подобається французька мова і я сподіваюся, що мені вдасться вивчити її.

Штукатурова Катерина:
Я почала вивчати французьку мову з 6-го класу, бо вона мені дуже сподобалась, коли я її почула вперше. Також подобається слухати деякі французькі пісні, я навіть одну знаю напам’ять. Ця мова вже трохи мені знайома, оскільки я з нею зіштовхуюсь не вперше, тому мені не важко її вивчати в університеті. Франція та все, що з нею зв’язане стало невід’ємною складовою мого навчання та життя. Коли я слухаю французькі пісні, або дивлюсь французькі фільми, то аж захоплює дух від милозвучності звучання цієї прекрасної мови.

Кроть Катерина:
Кожен з нас хоч раз але задумувався про те щоб вивчити французьку мову або ж відвідати місто кохання – Париж. Я також не стала винятком. Французька мова на стільки милозвучна та прекрасна що надихає не лише на подорожі а й на вивчення мови та досягнення чогось нового. Я дуже рада, що я мала таку нагоду, щоб навчатись поруч з такими досвідченими та чудовими викладачами, які не просто навчили мови, а дали можливість поринути у світ чогось нового та по-своєму прекрасного.

Гошкодер Яна
Французька мова надихає і стимулює творче зростання особистості. Жити повноцінним, яскравим життям – це справжнє завдання французької мови!
Хочемо висловити подяку викладачеві французької мови, а саме кандидату педагогічних наук, доценту Лаухіній Інні Станіславівні за представлену можливість бути не лише спостерігачем, а й учасником таких чудових подій, як дні французької культури в Україні.
На завершення дійства українські студенти учасники мистецького гурту «Carmina Mundi» співали французькою мовою і мали великий успіх у глядачів.

" data-title="«ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА В УКРАЇНІ» В УМАНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ">

Традиційне свято, що відбувається в Україні уже протягом 14 років і носить назву «Французька весна в Україні», розпочалося 1 квітня 2017 року феєричним шоу вуличного мистецтва «Галілео» від кампанії Deus ex Machina у м. Києві і буде радувати киян та гостей міста різноманітними мистецькими заходами аж до 29 квітня 2017 року.
Не могли залишатися осторонь такої визначної події і студенти факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, які вивчають французьку мову як другу іноземну і 30 березня 2017 року підготували для студентів, викладачів та всіх бажаючих своє дійство.
Цього разу до уваги присутніх була запропонована презентація « Історія Франції у творах мистецтва», майстерно підготовлена студенткою 34 групи Шкуренко Анастасією. Серед присутніх були запрошені студенти факультету мистецтв спеціальності «Образотворче мистецтво та хореографія», які мали змогу ознайомитися з полотнами визначних французьких митців та насолодитись запальним танцем басків з балету «Полум’я Парижа», побувати на виставі всесвітньо відомого кабаре «Мулен Руж», помилуватись дивовижними пейзажами Франції.
Весна, а саме французька весна, надихнула студентів розповісти, що ж для них значить французька мова та чому обрали саме її для вивчення як другої іноземної мови.

Бевз Михайло:
Французька мова – справді чарівна мова. Пари французької мови не проходять повз, кожна з них залишає по собі дуже багато приємних вражень і спогадів. Також жителі Франції дуже колоритні, і їхня культура дуже зацікавила мене. Сподіваюся дізнатися більше про неї на парах з нашим чудовим викладачем!

Гончарова Марина:
Франція… Почувши це слово кожен уявляє знамениту Ейфелеву вежу, витончених француженок та їх галантних кавалерів, дивну їжу, Париж та «Марсельєзу» . Але для мене Франція – це насамперед мова : мелодійна і водночас загадкова, мужня і лагідна, проста та вишукана, мова, що здатна виразити найпотаємніші почуття і найнесподіваніші думки. Французька- це мова Шарля Азнавура , Мішеля Нострадамуса, Ромена Роллана, Огюста Родена, Жерара Депардьє, Люка Бессона. .. А хіба може хтось залишитись байдужим, почувши спів Едіт Піаф , Патрісії Каас чи Мірей Матьє, які є еталоном унікального французького шарму?!
Саме тому, ставши студенткою факультету іноземних мов, я вирішила вивчати французьку мову.
Я маю на меті не лише вивчити досконало французьку мову, але й більше дізнатись про багату культуру Франції, традиції та звичаї , стиль життя та побут. Надіюсь, що «Французька весна» дасть змогу мені ще раз поринути у прекрасний світ Франції і сповна насолодитися усім, що пов’язане із таким простим, але сповненим глибокого змісту словом France.

Гурак Юлія:
Французька мова поєднала в собі такі якості, як краса, витонченість, мелодійність, естетичність.
Це мова закоханих і великих поетів.
Вона має неповторний шарм, який поєднує в собі стиль, чарівність і культуру.

Гурман Микола:

За невеликий період навчання я ознайомився із французькою мовою і зрозумів, що ця мова не така легка як здавалося і все таки доволі милозвучна. Для мене були здивуванням особливості культури, стосунків між батьками і дітьми, жінкою та чоловіком, французами та іноземцями, воно відрізняється від стереотипів.

Загризла Олена:

Мені дуже подобається французька мова. Ще змалечку в мене була мрія вивчити її і зараз ця мрія почала втілюватися в життя. Вивчати нову, нерідну і зовсім незнайому мову завжди не просто, але я докладаю чималих зусиль для досягнення цілі, яку перед собою поставила. Франція і її культура стали невід’ємною частиною навчання, адже ми не просто вивчаємо мову, але й розвиваємось в плані культури на прикладі різних заходів, присвячених Франції і її мові, французької весни (яка справила на мене враження і допомогла дізнатися чимало нового). Сподіваюсь, що вивчу мову і зможу навчати інших.
Мельничук Наталія:

Французька мова – це душа і серце народу. Милозвучна пісня, яка є символом віри в кохання. Вона надихає нас творити щось прекрасне, бути добрим та радіти життю. Непотворна та мелодійна французька мова ввібрала в себе всі прекрасні барви життя. Коли ти чуєш її звучання вона охоплює тебе теплом, чимось таємним та дуже привабливим. Французька пісня – це насолода яка ллється з вуст і ти просто поринаєш в неї. Вона захоплює подих, завдяки чому ти поринаєш в таємничий світ в якому ти забуваєш про все, і хочеш щоб ця мить тривала вічно. Будучи студентами факультету іноземних мов і вибравши французьку як другу іноземну мову ми повинні запам’ятати, що відтепер ми є носіями цієї мови, вона має стати для нас рідною і ми маємо володіти нею на високому рівні, щоб пишалися нами викладачі та батьки. Чудовим пізнанням з Францією є – Французька весна яка ознайомить нас з її різноманітною культурою, багатими звичаями та надихне нас вивчати все більше і більше.

Платонова Наталія:
«У кожної людини є дві Батьківщини – його власна та Франція» – стверджував Анрі де Берньє. Для багатьох іноземців вся Франція зводиться до сувенірної крамнички на Монматрі, Ейфелевої вежі, пари поштівок із зображеннями Парижа, сувенірного горнятка з Тріумфальною аркою, пляшками вишуканого вина, багатого вибору вишуканих сирів та парфумами «Шанель №5» . А я люблю її за атмосферу: за звуки і запахи, за неповторну культуру і філософію життя, за незвичайну мелодію, яка звучить у її мові, за милі скатертини в кафе і в ресторанах, за вузькі вулички, за те, що всі дружелюбно кажуть тобі : “Bonjour!”, куди б ти не прийшов, та за найсмачнішу в світі випічку… за те, що мені буває так добре лише від однієї думки про неї .

Олександр Реєнт:
Французька мова – це мова, що ллється музикою в наших серцях. Це джерело натхнення митця, кожної людини, яка вбачає в ній не просто набір слів, а й усвідомлює її істинне – естетичне призначення. Для мене, як для студента факультету іноземних мов, другою мовою вивчення якого є французька, досить важливо перейняти все, що пов’язано з нею. І саме «Французька весна» є тією опорною точкою, що дає шанс усвідомити, перейняти звички жителів-носіїв мови, ознайомитись із культурною спадщиною Франції, а також можливість просто насолодитися красою звучання цієї мелодично прекрасної Мови…

Роман Шмалюк:
Всі ми встановлюємо для себе якісь цілі і вивчення французької мови є однією з вищих цілей в моєму житті. Вивчення мови – це складне завдання, проте, якщо бути наполегливим і наполегливо домагатися своєї мети, результат може нас дуже обрадувати. Вивчаючи французьку мову потрібно також звертати увагу на культуру Франції, відвідувати різні культурні заходи присвячені Франції (наприклад «Французька весна»), щоб ще більше дізнаватися нового про мову, яку ми прагнемо освоїти. Мені подобається французька мова і я сподіваюся, що мені вдасться вивчити її.

Штукатурова Катерина:
Я почала вивчати французьку мову з 6-го класу, бо вона мені дуже сподобалась, коли я її почула вперше. Також подобається слухати деякі французькі пісні, я навіть одну знаю напам’ять. Ця мова вже трохи мені знайома, оскільки я з нею зіштовхуюсь не вперше, тому мені не важко її вивчати в університеті. Франція та все, що з нею зв’язане стало невід’ємною складовою мого навчання та життя. Коли я слухаю французькі пісні, або дивлюсь французькі фільми, то аж захоплює дух від милозвучності звучання цієї прекрасної мови.

Кроть Катерина:
Кожен з нас хоч раз але задумувався про те щоб вивчити французьку мову або ж відвідати місто кохання – Париж. Я також не стала винятком. Французька мова на стільки милозвучна та прекрасна що надихає не лише на подорожі а й на вивчення мови та досягнення чогось нового. Я дуже рада, що я мала таку нагоду, щоб навчатись поруч з такими досвідченими та чудовими викладачами, які не просто навчили мови, а дали можливість поринути у світ чогось нового та по-своєму прекрасного.

Гошкодер Яна
Французька мова надихає і стимулює творче зростання особистості. Жити повноцінним, яскравим життям – це справжнє завдання французької мови!
Хочемо висловити подяку викладачеві французької мови, а саме кандидату педагогічних наук, доценту Лаухіній Інні Станіславівні за представлену можливість бути не лише спостерігачем, а й учасником таких чудових подій, як дні французької культури в Україні.
На завершення дійства українські студенти учасники мистецького гурту «Carmina Mundi» співали французькою мовою і мали великий успіх у глядачів.