Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
23.08.2017
 • Українська
 • English
 • Офіційний сайт УДПУ

  АНГЛОМОВНІ СЕРІАЛИ ЗА РІВНЯМИ

  14.08.2017 Uncategorized

  Маємо пропозицію, від якої неможливо відмовитись: ввечері після насиченого дня роботи чи навчання увімкніть один із запропонованих нижче серіалів з англомовною аудіодоріжкою. Це спосіб не лише зняти напруження, але й вивчати англійську – схвалено самими британськими вченими.
  Для рівня Elementary (A1)
  (Можете зрозуміти найпростіші слова і вирази)
  Adventure Time (Час пригод) – США, 2010-2016.
  Мультсеріал розповідає про пригоди хлопчика Фінна і його найкращого друга – пса Джейка, що розмовляє, які проживають на Землі Ууу. Не будьте ошуканими дитячою анімацією та казковим сюжетом – мова серіалу сповнена сатирою на повсякденне життя і дорослим гумором.
  Hey, Arnold! (Гей, Арнольде!) – США, 1996-2004.
  Арнольд – звичайний чотирикласник: йому подобається вчитися, гуляти зі своїми друзями, а також допомагати рідним та друзям у вирішенні складних життєвих питань. А ще його бабуся знає карате, дід може віджиматися на одній руці, а домашня тварина – свинка.
  Dexter’s Laboratory (Лабораторія Декстера) – США, 1996-2003.
  5-річний хлопчик Декстер – справжній геній. У нього навіть є власна лабораторія, де кожного дня він проводить цікаві, а й інколи небезпечні експерименти. З кожним новим таким експериментом відбувається все більше веселих ситуацій.
  Alf (Альф) – США, 1986-1990.
  Комедійний серіал про милого прибульця, планета якого була знищена, і він знаходить притулок в звичайній американській родині.
  Для рівня Pre-Intermediate (A2)
  (Маєте базові знання і невеликий словниковий запас)
  Misfits (Покидьки) – Великобританія, 2009-2013.
  П’ятеро молодих правопорушників відбувають покарання на громадських роботах. Несподівано вони стають жертвами блискавки, та отримують надприродні можливості.
  Friends (Друзі) – США, 1994-2004.
  Справжня класика: шість друзів з Нью-Йорка щодня потрапляють у кумедні незвичні ситуації. Романтичні стосунки, життєві ситуації та один великий диван – серіал на усі часи.
  How I Met Your Mother (Як я познайомився з вашою мамою) – США, 2005-2014.
  Одного дня головний герой серіалу – Теда Мосбі – почав розповідати своїм дітям історію зустрічі з їхньою мамою. І це вийшла дуже довга історія.
  Для рівня Intermediate (B1)
  (Розумієте майже все, однак все рівно іноді заглядаєте в словник)
  The IT Crowd (Айтішники) – Великобританія, 2006-2013.
  Хочете знати, як працює відділ технічної підтримки у великій IT-компанії та якою професійною лексикою вони користуються? Влаштовуйтесь зручніше перед екранами.
  Vikings (Вікінги) – Канада, Ірландія, 2013–…
  Історія безстрашного воїна Рагнара Лодброка, і його шлях до корони усіх племен вікінгів. В основу сюжету покладені легенди та реальні події із життя Лодброка та його братерства вікінгів. Цей серіал – «Гра престолів» без фентезі та зі скромнішим бюджетом.
  Для рівня Upper-Intermediate (B2)
  (Розумієте все, про що говорять герої; маєте гарний словниковий запас
  The Big Bang Theory (Теорія великого вибуху) – США, 2007.
  Двоє талановитих друзів-фізиків одного дня знайомляться зі своєю новою сусідкою – симпатичною білявкою. Вас чекають комікси, наукові експерименти, «Стар-трек», і одвічний пошук звичайного людського кохання.
  Suits (Костюми або Позови) – США, 2011–…
  Майк Росс має надзвичайний талант – він запам’ятовує кожне слово у кожній книжці, яку прочитав. Цей талант допомагає йому заробляти – він складає юридичні тести за інших. Одного разу Майк потрапляє на співбесіду до кращого юриста Нью-Йорка – Гарві Спектра, і той вирішує взяти хлопця до себе.
  Для рівня Advanced (C1)
  (Ви все прекрасно розумієте, але хочете розширити свій словниковий запас із якоїсь специфічної теми)
  House M.D. (Доктор Хаус) – США, 2004-2012.
  Грегорі Хаус – цинічний, грубий і неприємний чоловік, до того ж наркозалежний. Але й талановитий лікар і діагност, завдяки якому було врятоване не одне життя.
  Game of Thrones (Гра престолів) – США, 2011–…
  Культовий фентезійний серіал за романами Джорджа Мартіна. Історія розповідає про боротьбу за владу у державі Семи Королівств. Інтриги, кров, секс – все що треба для гарного настрою та свіжої лексики.
  Sherlock (Шерлок) – Великобританія, 2010–…
  Щоб було, якби відомий детектив Шерлок Холмс жив у наші часи? Відповідь у цьому серіалі.
  Серіали – прекрасне джерело живої розмовної мови. До того ж, завжди є змога увімкнути субтитри і сприймати нову лексику не лише на слух, але й візуально.