Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
23.08.2017
 • Українська
 • English
 • Офіційний сайт УДПУ

  5 НАЙКРАЩИХ САЙТІВ ДЛЯ МОВНОЇ ПРАКТИКИ!

  19.08.2017 Uncategorized

  Якщо у вас немає можливості спілкуватися з носіями мови наживо, то це не проблема, адже існує безліч чудових сервісів, які просто створені для того, щоб ви знайшли собі ідеального співрозмовника! Тож пропонуємо вам 5 безкоштовних сайтів, де можна попрактикувати свої мовні навички з носіями мови.

  1. Coeffee.com Затишний сайт і дуже дружня мовна спільнота. Окрім мовного обміну ви також зможете грати в цікаві ігри, щоб поліпшити свій словниковий запас і вимову.
  2. Speaky Соціальна мережа для вивчення мов, де можна легко познайомитися з носіями мови з усього світу. Практика через відео чат. Під час розмови ви можете обирати підготовлені запитання з наявної бази. Також, під час розмови можна миттєво створювати нотатки, щоб нічого не забути.
  3. Babelvillage Глобальний проект, де ви зможете швидко знайти собі хорошого співрозмовника для практики. Сучасний та зручний сайт, яким приємно користуватися!
  4. How Do You.Do Чудовий сайт для мовного обміну. Тут ви зможете переписуватися, спілкуватися у відео або голосовому чатах з носіями мови. Приємний і зрозумілий дизайн.
  5. Easy Language Exchange Ще один чудовий ресурс для інтернаціонального мовного обміну. Доступні різні способи практики і миттєвий вибір співрозмовника.

  Спілкування в інтернеті – це дійсно хороший спосіб для отримання мовної практики і чудова нагода дізнатися щось нове про культуру країни, мову якої ви вивчаєте. Але не забувайте, що це лише додатковий інструмент для вдосконалення мовних навичок. Не слід забувати про самостійне читання додаткової літератури, перегляд кінофільмів англійською мовою,вивчення нової лексики та повторення граматики. Пам’ятайте, що тільки вивчаючи мову комплексно, ви зможете отримати якісні знання.